01 Червня, 2020 р., 09:15
   Виконавчий комітет  Тараканівської сільської ради, відповідно до ст.10 ЗУ «Про службу в органах місцевого самоврядування», оголошує конкурс на заміщення вакантної посади (на період декретної відпустки основного працівника) спеціаліста ІІ категорії фінансово-економічного відділу  Тараканівської сільської ради, віднесеної до VII категорії посад органів місцевого самоврядування.
28 Травня, 2020 р., 16:37
З метою підвищення  надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ "Рівнеобленерго" буде проводити планові ремонтні роботи. У зв'язку з виконанням цих робіт буде припинено електропостачання.
22 Травня, 2020 р., 18:19
29 травня 2020 року  о 14:00  год. в приміщенні Тараканівської сільської ради  відбудеться засідання тридцять сьомої чергової сесії Тараканівської сільської ради.
27 Квітня, 2020 р., 12:23
Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку
18 Квітня, 2020 р., 18:55
 Дорогі жителі громади, сердечно вітаємо всіх Вас зі світлим Воскресінням Христовим, зі спасительною Пасхою Господньою!