Тараканівська громада

Рівненська область, Дубенський район

Перелік адміністративних послуг, які надаються через відділ соціального захисту населення Тараканівської сільської ради, інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг у сфері соціального захисту населення

Рішення № 132 від 29.09.2021 року

    ІНФОРМАЦІЙНІ КАРТКИ:

 1. ІК 107 - Надання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.
 2. ІК 108 - Призначення пільги на придбання палива, у тому числі рідкого, скрапленого балонного газу для побутових потреб.
 3. ІК 109 - Призначення пільги на оплату житла, комунальних послуг.
 4. ІК 110 - Призначення тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце їх проживання чи перебування невідоме.
 5. ІК 111 - Призначення одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України "Мати-Героїня".
 6. ІК 112 - Прийняття рішення щодо надання соціальної послуги догляд стаціонарний (на влаштування до інтернатного закладу)
 7. ІК 112* - Прийняття рішення щодо надання соціальної послуги догляд стаціонарний (на влашутвання до стаціонарного відділення територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
 8. ІК 112** - Прийняття рішення щодо надання соціальної послуги догляд вдома.
 9. ІК 112*** - Прийняття рішення щодо надання соціальної послуги натуральна допомога.
 10. ІК 113 - Видача довідки для отримання пільг особам з інвалідністю, які не мають права на пенсію чи соціальну допомогу
 11. ІК 114 - Видача особі подання про можливість призначення її опікуном або піклувальником повнолітньої недієздатної особи або особи, цивільна дієздатність якої обмежена.
 12. ІК 115-1 - Видача дозволу опікуну на вчинення правочинів щодо відмови від майнових прав підопічного.
 13. ІК 115-2 - Видача дозволу опікуну на вчинення правочинів щодо видання письмових зобов'язань від імені підопічного.
 14. ІК 115-3 - Видача дозволу опікуну на вчинення правочинів щодо укладення договорів, які підлягають нотаріальному посвідченню та (або) державній реєстрації, в тому числі договорів щодо поділу або обміну житлового будинку, квартири.
 15. ІК 115-4 - Видача дозволу опікуну на вчинення правочинів щодо укладення договорів щодо іншого цінного майна.
 16. ІК 115-5 - Видача дозволу опікуну на вчинення правочинів щодо управління нерухомим майном або майном, яке потребує постійного управління, власником якого є підопічна недієздатна особа.
 17. ІК 115-6 - Видача дозволу опікуну на вчинення правочинів щодо передання нерухомого майна або майна, яке потребує постійного управління, власником якого є підопічна недієздатна особа, в управління іншій особі за договором.
 18. ІК 116-1 - Видача піклувальнику дозволу для надання згоди особі, дієздатність якої обмежена, на вчинення правочинів щодо відмови від майнових прав підопічного.
 19. ІК 116-2 - Видача піклувальнику дозволу для надання згоди особі, дієздатність якої обмежена, на вчинення правочинів щодо видання письмових зобов'язань від імені підопічного.
 20. ІК 116-3 - Видача піклувальнику дозволу на надання згоди особі, дієздатність якої обмежена, на вчинення правочинів щодо укладення договорів, які підлягають нотаріальному посвідченню та (або) державній реєстрації, в тому числі щодо поділу або обміну житлового будинку, квартири.
 21. ІК 116-4 - Видача піклувальнику дозволу на надання згоди особі, дієздатність якої обмежена, на вчинення правочинів щодо укладення договорів щодо іншого цінного майна.
 22. ІК 117 - Призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям.
 23. ІК 118-1 Призначення державної допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами жінкам, які не застраховані в системі загальнобов'язкового державного соціального страхування.
 24. ІК 118-2 - Призначення одноразової натуральної допомоги "ПАКУНОК МАЛЮКА".
 25. ІК 118-3 - Призначення державної допомоги при усиновленні дитини.
 26. ІК 118-4 - Призначення державної допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування.
 27. ІК 118-5 - Призначення державної допомоги на дітей одиноким матерям.
 28. ІК 118-6 - Призначення державної допомоги одному з батьків, усиновлювачам, опікунам, піклувальникам, одному з прийомних батьків, батькам-вихователям, які доглядають за хворою дитиною, якій не встановлено інвалідність.
 29. ІК 118-7 - Призначення державної допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім'ях.
 30. ІК 119 - Призначення державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства або дітям з інвалідністю.
 31. ІК 120 - Призначення надбавки на догляд за особами з інвалідністю з дитинства та дітьми з інвалідністю.
 32. ІК 121 - Призначення державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю.
 33. ІК 122 - Призначення державної соціальної допомоги на догляд.
 34. ІК 123 - Призначення компенсації за догляд фізичній особі, яка надає соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на непрофесійній основі.
 35. ІК 128 - Призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату
 36. ІК 130 - Призначення грошової допомоги особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю І або ІІ групи внаслідок психічного розладу, яка за висновком лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров'я потребує постійного стороннього догляду, на догляд за нею.
 37. ІК 131 - Призначення одноразової грошової/матеріальної допомоги особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю.
 38. ІК 132-1 - Призначення одноразової компенсації сімєям, які втратили годувальника із числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, смерть яких пов'язана з Чорнобильською катастрофою.
 39. ІК 132-2 - Призначення одноразової компенсації дружинам (чоловікам), якщо та (той) не одружилися вдруге, померлих громадян, смерть яких пов'язана з Чорнобильською катастрофою, участю у ліквідації наслідків інших ядерних аварій, у ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, у складі ядерних зарядів та здійсненні на них регламентних робіт.
 40. ІК 132-3 - Призначення одноразової компенсації батькам померлого учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, смерть якого пов'язана з чорнобильською катастрофою.
 41. ІК 133 - Призначення компенсацій та допомоги учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, громадянам, які брали участь у ліквідації інших ядерних аварій та випробувань, у військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, у складанні ядерних зарядів та здійсненні на них регламентних робіт, віднесеним до категорії 1,або 2, або 3; потерпілим від Чорнобильської катастрофи, віднесеним до категорій 1, або 2, або 3; потерпілим від радіаційного опромінення, віднесеним до категорій 1 або 2.
 42. ІК 134 - Призначення компенсацій та допомоги дітям, які потерпіли від Чорнобильської катастрофи, дітям з інвалідністю, інвалідність яких пов'язана з Чорнобильською катастрофою, та їхнім батькам
 43. ІК 135-1 - Призначення грошової компенсації вартості проїзду до санаторно-курортного закладу і назад особам з інвалідністю внаслідок війни та прирівняним до них особам.
 44. ІК 135-2 - Призначення грошової компенсації особам з інвалідністю замість санаторно-курортної путівки.
 45. ІК 135-3 - Призначення грошової компенсації вартості проїзду до санаторно-курортного закладу (відділення спинального профілю) і назад особам, які супроводжують осіб з інвалідністю І та ІІ групи з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку.
 46. ІК 135-4 - Призначення грошової компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування осіб з інвалідністю.
 47. ІК 135-5 - Призначення грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
 48. ІК 135-6 - Призначення грошової компенсації особам з інвалідністю на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування.
 49. ІК 135-7 - Призначення грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки особам з інвалідністю внаслідок війни та прирівняним до них особам.
 50. ІК 136 - Видача направлення до реабілітаційних установ особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю. дітям віком від трьох років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності.
 51. ІК 138-3 - Призначення державної допомоги при народженні дитини.
 52. ІК 139 - Видача направлення на проходження обласної, центральної міської у мм.Києїві та Севастополі медико-соціальної експертної комісії для взяття на облік для забезпечення осіб з інвалідністю та законних представників дітей з інвалідністю автомобілем.
 53. ІК 140 - Видача направлення на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю.
 54. ІК 141-1 - Установлення статусу, видача посвідчень батькам багатодітної сім'ї та дитини з багатодітної сім'ї.
 55. ІК 141-2 Установлення статусу, видача посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (відповідно до визначених катеогрій)
 56. ІК 141-6 - Видача посвідчень особам з інвалідністю та особам з інвалідністю з дитинства.
 57. ІК 141-7 - Установлення статусу, видача посвідчень ветеранам праці.
 58. ІК 141-8 - Установлення статусу, видача посвідчень жертвам нацистських переслідувань
 59. ІК 142-1 - Взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) осіб з інвалідністю.
 60. ІК 142-2 - Взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія Законів України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" та "Про жертви нацистських переслідувань".
 61. ІК 142-3 - Взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
 62. ІК 143 - Призначення щомісячної адресної грошової допомги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

    ТЕХНОЛОГІЧНІ КАРТКИ:

 1. ТК 107- Надання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.
 2. ТК 108 - Надання пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу
 3. ТК 110 - Надання тимчасової державної допомоги діятм, батьки яких ухиляються від сплати аліментів або не мають можливості утримувати дитину або місце їх проживання невідоме
 4. ТК 111 - Призначення одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України "Мати-Героїня"
 5. ТК 112 - Прийняття рішення щодо надання соціальної послуги догляд стаціонарний (на влаштування до інтернатного закладу)
 6. ТК 112* - Прийняття рішення щодо надання соціальної послуги догляд стаціонарний (на влаштування до стаціонарного відділення територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
 7. ТК 112*** - Прийняття рішення щодо надання соціальної послуги натуральна допомога.
 8. ТК 113 - Видача довідки для отримання пільг особам з інвалідністю, які не мають права на пенсію чи соціальну допомогу.
 9. ТК 114 - Видача особі подання про можливість призначення її опікуном або піклувальником повнолітньої недієздатної особи або особи, цивільна дієздатність якої обмежена.
 10. ТК 115 - Видача піклувальнику дозволу на надання згоди особі, дієздатність якої обмежена, на вчинення правочинів щодо: відмови від майнових прав підопічного; видання письмових зобов'язань від імені підопічного; укладення договорів. які підлягають нотаріальному посвідченню та (або) державній реєстрації, в тому числі щодо поділу або обміну житлового будинку, квартири.
 11. ТК 116 - Видача дозволу опікуну на вчинення правочинів щодо: відмови від майнових прав підопічного; видання письмових зобов'язань від імені підопічного; укладення договорів, які підлягають нотаріальному посвідченню та (або) державній реєстрації, в тому числі договорів щодо поділу або обміну житлового будинку, квартири; укладення договорів щодо іншого цінного майна; управління нерухомим майном або майном, яке потребує постійного управління , власником якого є підопічна недієздатна особа; передання нерухомого майна або майна, яке потребує постійного управління, власником якого є підопічна недієздатна особа, за договором в управління іншій.
 12. ТК 117 - Надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям.
 13. ТК 118-1 - Надання державної допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами особам, які не застраховані в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування.
 14. ТК 118-2 - Призначення одноразової натуральної допомоги "Пакунок малюка".
 15. ТК 118-3 - Надання державної допомоги при усиновленні дитини.
 16. ТК 118-4 - Надання державної допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування.
 17. ТК 118-5 - Надання державної допомоги на дітей одиноким матерям.
 18. ТК 118-6 - Надання державної допомоги одному з батьків, усиновлювачам, опікунам, піклувальникам, одному з прийомних батьків, батькам-вихователям, які доглядають за хворою дитиною, якій не встановлено інвалідність.
 19. ТК 118-7 - Надання державної допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім'ях.
 20. ТК 119 - Надання державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю.
 21. ТК 120 - Надання надбавки на догляд за особами з інвалідністю з дитинства та дітьми з інвалідністю.
 22. ТК 121 - Надання державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію та особам з інвалідністю.
 23. ТК 122 - Надання державної соціальної допомоги на догляд.
 24. ТК 123 - Компенсаційна виплата та фізичні особі, яка надає соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на непрофесійній основі.
 25. ТК 124 - Компенсаційна виплата фізичній особі, яка надає соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на непрофесійній основі.
 26. ТК 127 - Призначення одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) або інвалідності волонтера внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва), отриманого під час надання волонтерської допомог ив районі проведення антитерористичної операції, бойових дій та збройного конфлікту.
 27. ТК 128 - Призначення тимчасової державної допомоги непрацюючій особі, яка досягла пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату.
 28. ТК 130 - Надання грошової допомоги особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії закладу охорони здоров'я потребує постійного стороннього догляду, на догляд за нею.
 29. ТК 131 - Призначення одноразової грошової/матеріальної допомоги особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю.
 30. ТК 135-1 - Призначення грошової компенсації вартості проїзду до санаторно-курортного закладу і назад особам з інвалідністю внаслідок війни та прирівняним до них особам.
 31. ТК 135-2 - Призначення грошової компенсації особам з інвалідністю замість санаторно-курортної путівки.
 32. ТК 135-3 - Призначення грошової компенсації вартості проїзду до санаторно-курортного закладу (відділення спинального профілю) і назад особам, які супроводжують осіб з інвалідністю І та ІІ з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку.
 33. ТК 135-4 - Призначення грошової компенсації вартості санаторно-курортного лікування осіб з інвалідністю.
 34. ТК 135-5 - Призначення грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
 35. ТК 135-6 - Призначення грошової компенсації особам з інвалідністю на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та транспортне обслуговування.
 36. ТК 135-7 - Призначення грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки особам з інвалідністю внаслідок війни та прирівняним до них особам.
 37. ТК 136 - Видача направлення до реабілітаційних установ особам з інвалідністю, дітям до трьох років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідністю.
 38. ТК 138-3 - Надання державної допомоги при народженні дитини.
 39. ТК 139 - Видача направлення на проходження обласної, центральної міської у мм. Києві та Севастополі медико-соціальної експертної комісії для взяття на облік для забезпечення автомобілем.
 40. ТК 140 - Видача направлення на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю.
 41. ТК 141-1 - Установлення статусу, видача посвідчень батькам багатодітної сім'ї та дитини з багатодітної сім'ї.
 42. ТК 141-2 - Видача посвідчення особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (відповідно до визначених категорій).
 43. ТК 141-3 - Надання статусу та видача посвідчення "Членам сім'ї загиблого (померлого) ветерана війни".
 44. ТК 141-4 - Надання статусу та видача посвідчення "Учасник війни".
 45. ТК 141-5 - Надання статусу та видача посвідчення "Особа з інвалідністю внаслідок війни".
 46. ТК 141-6 - Видача посвідчення особам з інвалідністю та особам з інвалідністю з дитинства.
 47. ТК 141-7 - Встановлення статусу, видача посвідчень ветерана праці.
 48. ТК 141-8 - Установлення статусу, видача посвідчень жертвам нацистських переслідувань.
 49. ТК 141-9 - Надання статусу особам, які постраждали від торгівлі людьми.
 50. ТК 142-1 - Взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) осіб з інвалідністю.
 51. ТК 142-2 - Взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія Законів України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" та "Про жертви нацистських переслідувань".
 52. ТК 142-3 - Взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
 53. ТК 143 - Призначення щомісячної адресної грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.
 54. ТК 143-1 - Видача довідки про взяття на облік внутрішньо перемішеної особи.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь