Пропозиції до бюджету Тараканівської територіальної громади на 2021 рік

Дата: 11.08.2020 22:40

Фото без опису Шановний житель Тараканівської громади!
Тараканівська сільська рада збирає пропозиції до бюджету громади на 2021 рік. Надай свою пропозицію, яким чином повинні бути скеровані кошти сільського бюджету в 2021 році.

Діапазон пропозицій до бюджету може бути широкий - ремонт дороги, організація фестивалю, проведення просвітницьких заходів, популяризація охорони природи та енергозбереження тощо.

Головне, щоб надана пропозиція належала до повноважень сільської ради та була чітко сформульована.

Збір  бюджетних пропозицій та ознайомлення із бюджетом для громадян 2020 буде відбуватися  під час вуличної інформаційної акції 18.08.2020р. біля приміщення сільської ради з 10:00. В заході прийматимуть участь посадовці Тараканівської сільської ради та  експерт Партнерства За  прозорі місцеві бюджети. Дана акція проходитиме в рамках проекту ДІЄМО.

Також свої пропозиції просимо надавати за анкетною формою в режимі  "он-лайн" до 01.11.2020р., перейшовши за посиланням: АНКЕТА

Всі зібрані таким чином пропозиції громадян будуть систематизовані та розглянуті при підготовці проєкту бюджету Тараканівської сільської ради на 2021 рік та оприлюднені на сайті громади.