Підтверджено новий випадок захворювання на COVID-19

Дата: 29.07.2020 17:07

Станом на 29 липня 2020 року
ДУ “Рівненський обласний лабораторний центр МОЗ України" лабораторно підтверджено новий випадок захворювання на COVID-19 на території нашої ОТГ. Захворіла жителька с.Рачин, яка наразі знаходиться на амбулаторному лікуванні.

Щодо даної надзвичайної ситуації        29 липня 2020 року відбулося позачергове засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Дубенського району. Населенню с.Рачин надалі рекомендовано максимально обмежити контакти з сторонніми особами під час вимушеного відвідування продовольчих магазинів, аптек, медичних закладів тощо. Під час відвідування закладів, де можливе скупчення людей, прохання дотримуватися маскового режиму та проводити дезінфекцію рук.  Рекомендовано регулярно проводити дезінфекцію місць громадського скупчення.

Прохання до всіх громадян зберігати спокій, суворо дотримуватися всіх карантинних рекомендацій та обмежень МОЗ.

Бережіть себе, шануйте один одного та будьте здорові!