Новини громади

13 Серпня, 2018 р., 09:38
10 Серпня, 2018 р., 10:35
Сьогодні  наша країна переживає дуже складні  соціально-економічні перетворення. Публічна  бібліотека  є  загальнодоступним  закладом  який виконує  інформаційні,  культурно-просвітницькі  функції,  забезпечує  акумуляцію  і  загально  доступність  інформаційних  ресурсів.
07 Серпня, 2018 р., 09:57
Увесь наступний тиждень обіцяє бути гарячим. Температура по області 25-30°C. Головне управління ДСНС у Рівненській областізакликає мешканців максимально дотримуватися правил пожежної безпеки у лісопаркових зонах та поблизу хлібних масивів.
02 Серпня, 2018 р., 16:57
30 Липня, 2018 р., 17:06
З 23 по 27 липня 2018 року діти нашої громади мали змогу перебувати у спортивному таборі Olympys, який організували волонтери Корпусу Миру США. Учасниками проекту стали понад 80 учнів з різних шкіл м.Дубна та громад Дубенського району. Вісім волонтерів, які приїхали з різних областей України, навчали дітей малознайомим для них видам спорту - бейсболу та фрізбі. Кожний ранок учасників табору розпочинався з розминки та пробіжки кругом стадіону. Лише після цього волонтери детально розучували з дітьми правила кожної гри та проводили вправи для вдосконалення техніки. В останній день організатори влаштували змагання між командами, які утворилися в таборі. Він був найемоційніший, адже діти змогли самостійно, повноцінно пограти в американські види спорту.  За час перебування в таборі Olympys діти не лише навчилися грати у бейсбол та фрізбі, а й знайшли нових друзів та отримали масу позитивних емоцій та вражень.
26 Липня, 2018 р., 10:37
Роботу районів, міст та об’єднаних територіальних громад Рівненщини за останні півроку підсумували на колегії обласної адміністрації
25 Липня, 2018 р., 11:30
25 Липня, 2018 р., 10:12
             Працівники КЗ « ТЦКД» на навчанні. 24 липня зав.бібліотеками с.Тараканів та с.Рачин на чолі з директором КЗ «ТЦКД» пройшли стажування в Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці на тему: «Організаційні засади забезпечення успішної діяльності бібліотек ОТГ». В сучасному світі стереотип бібліотек ламається, вони перетворюються в інформаційні центри, адже бібліотеки були, є і будуть для населення найважливішим джерелом отримання інформації!
23 Липня, 2018 р., 12:43