Новини громади

22 Грудня, 2018 р., 10:13
 21 грудня (п'ятниця) 2018 року о 14.00 год. в Органному залі м. Рівне відбулося нагородження колективу «Кумоньки» почесним званням «народний», а також КЗ «Тараканівський ЦКД» с.Рачин здобув почесне 3 місце у Всеукраїнському огляді-конкурсі серед сільських закладів культури.
18 Грудня, 2018 р., 15:10
ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ  С. ВЕЛИКІ ЗАГОРЦІ!
17 Грудня, 2018 р., 11:14
Неймовірне свято футболу відбулося в суботу 15 грудня. Учасники аматорських колективів мали за честь дарувати гарний настрій нашим футболістам та вболівальникам. Перед цим відбулося офіційне нагородження команди «Колос» -Рачин кубком, дипломом та медалями за 2 місце у другій лізі Рівненського обласного турніру з футболу. Ми ще раз вітаємо наших футболістів на чолі з тренером Андрієм Волинським з перемогою та бажаємо подальших успіхів!!! Ви — гордість села та громади!!! Так тримати.
02 Грудня, 2018 р., 10:48
          30 листопада 2018 року у приміщенні Тараканівської сільської ради відбулося засідання робочої групи щодо планування Стратегії сталого розвитку Тараканівської громади. Під час засідання радник з регіонального розвитку Рівненського ВП "Центру розвитку місцевого самоврядування" Микитин Тарас Миронович розповів для чого потрібно стратегічне планування, що таке SWOT-аналіз.