28 Лютого, 2019 р., 11:25
ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ!!!
22 Лютого, 2019 р., 16:23
Традиційно в приміщенні Дубенського районного будинку культури проходив конкурс читців - аматорів "Кобзарева струна не вмирає". Скільки правдивих слів було сьогодні прочитано у рядках величного поета юними декламаторами. Тараканівську ОТГ 22 лютого 2019 року представляло аж 7 учасників, а саме: Дарина Подворна, Наталя Власюк( КЗ "ТЦКД "с.Рачин, керівник гуртка художнього читання Олена Ліщук ); Анфіса Кач, Дарина Галичак та Вікторія Стеха (БК с.Тараканів, керівник гуртка художнього читання Лілія Блінова); Олександр Денисевич та Софія Стеха (клуб с.В.Загорці, керівник гуртка художнього читання Ірина Денисевич). Серед великої кількості учасників все ж таки вибороли почесні місця :  lll місце у молодшій віковій категорії зайняла Дарина Подворна,
12 Лютого, 2019 р., 16:34
12 лютого 2019 року Громадською організацією "Центр підтримки громадських ініціатив "Чайка" відбувся тренінг з "Протидії торгівлі людьми" . Основними завданнями семінару-тренінгу були: - інформування громад про актуальність проблеми торгівлі людьми, можливості співпраці на виконання Закону України «Про протидію торгівлі людьми»,  - формування мультидисциплінарних груп спеціалістів-представників громад для ефективного виявлення, адресного перенаправлення та надання необхідної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми;  - надання інформаційної, методичної, практичної допомоги громадам в організацій інформаційно-просвітницької роботи із запобігання неврегульованої міграції, сприяння безпечному працевлаштуванню та протидії торгівлі людьми. Участь у заході взяли фахівці соціального захисту, освітяни: нач.відділу освіти, керівництво , соціальні педагоги , практичні психологи Рачинської гімназії, Тараканівського ліцею , Тараканівського ДНЗ, працівники культури, охорони здоров'я та інші представники активу громади. Всі учасники тренінгу отримали матеріали для інформування громадян з питань безпечної міграції та працевлаштування. Навчання проводилось в рамках проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні», Рівненський регіональний компонент.
04 Лютого, 2019 р., 11:47
В неділю 3 лютого 2019 року відбувся творчий вечір народного вокального ансамблю "Кумоньки" з нагоди присвоєння звання "Народний". Попри переповнений зал святкове дійство пройшло на одному диханні, 2 години пролетіли як секунда.
31 Січня, 2019 р., 16:00
  У зв’язку з виконанням планових ремонтних робіт (обрізка дерев) на обладнанні Дубенського РЕМ у лютому буде тимчасово припинятись електропостачанняв с. Рачин по вул. Міська, вул. Центральна та частково вул. Стуса з 01.02.19 – 07.02.19 з 9:00 до 17:00 (протягом дня)
31 Січня, 2019 р., 14:33
   29 січня 2019 року в приміщенні Тараканівської сільської ради відбулося засідання Ради регіонального розвитку Тараканівської ОТГ.
30 Січня, 2019 р., 13:02