13 Квітня, 2018 р., 12:04
          13 квітня в Тараканівській сільській раді відкрито Пасхальну виставку «Великодній кошик», в якій взяли участь майстри ужиткового мистецтва, а організували— працівники КЗ «ТЦКД» та його структурних підрозділів. Виставка буде діяти до 17квітня, запрошуємо всіх відвідати дану експозицію та отримати естетичну насолоду.
12 Квітня, 2018 р., 15:34
       З 11 по 13 квітня 2018 року у Дубенському районному будинку культури діє виставка великодньої атрибутики "Великодній кошик".
06 Квітня, 2018 р., 10:26
     Тараканівська громада розпоряджатиметься своїми землями самостійно
06 Квітня, 2018 р., 10:19
     У рамках місячника благоустрою, 3-4 квітня 2018 року працівники всіх державних установ на чолі із керівниками впорядковували парки, школи, майданчики та інші території Тараканівської громади. Села стали охайнішими та чистішими.
02 Квітня, 2018 р., 17:18
        У п’ятницю, 30 березня 2018 року у приміщенні Тараканівської сільської ради відбулася зустріч керівників організацій та працівників сільської ради з експертом Ресурсного центру розвитку місцевої демократії в Рівненській області Віктором Гомолем. Під час зустрічі обговорювали нормативно-правові аспекти запровадження інструментів місцевої демократії. Зокрема, у центрі уваги були питання участі громадськості у вирішенні питань місцевого значення. Також йшлося про особливості проведення громадських слухань та обговорень, значення для реалізації права громадян на владу місцевих ініціатив, електронних петицій.
29 Березня, 2018 р., 12:55
    28 березня 2018 року у приміщенні Рівненської ОДА відбувся захист поданих на обласний конкурс проектів розроблених громадськими організаціями та творчими спілками, для реалізації яких надається фінансова підтримка. Усього подано 14 проектів. Серед ініціатив був представлений проект «Молодіжний патріотичний вишкільно-оздоровчий козацький табір «Серце патріота»» Тараканівської сільської громадської організації «Відродження». Журі прослухали усі презентації, та подали власні рекомендації учасникам конкурсу.
12 Березня, 2018 р., 17:28
27-28 лютого 2018 року в Тараканівській ОТГ відбувся навчальний курс «Бюджетний процес. Ефективна участь мешканців». У заході взяли участь мешканці та представники влади громади. Учасники отримали навички та дізнались інформацію про: