04 Травня, 2018 р., 14:16
          Рівненська обласна організація політична партія «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» та депутат Дубенської районної ради Метелюк М.І. передали навчальним закладам Тараканівської громади саджанці вишень.
02 Травня, 2018 р., 12:12
З 26 по 29 квітня 2018 року в лісовому масиві поблизу села Залісся Здолбунівського району пройшли змагання зі спортивного туризму в залік обласної Спартакіади школярів Рівненщини та XХ обласний зліт юних туристів-краєзнавців, активістів Руху учнівської молоді «Моя земля – земля моїх батьків» організовані комунальним закладом «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради.
13 Квітня, 2018 р., 12:04
          13 квітня в Тараканівській сільській раді відкрито Пасхальну виставку «Великодній кошик», в якій взяли участь майстри ужиткового мистецтва, а організували— працівники КЗ «ТЦКД» та його структурних підрозділів. Виставка буде діяти до 17квітня, запрошуємо всіх відвідати дану експозицію та отримати естетичну насолоду.
12 Квітня, 2018 р., 15:34
       З 11 по 13 квітня 2018 року у Дубенському районному будинку культури діє виставка великодньої атрибутики "Великодній кошик".
06 Квітня, 2018 р., 10:26
     Тараканівська громада розпоряджатиметься своїми землями самостійно