25 Червня, 2018 р., 10:05
21 Червня, 2018 р., 11:24
Тараканівською сільською радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Тараканівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Тараканівської сільської ради.
17 Червня, 2018 р., 10:04
ДЕНЬ ТРЕТІЙ- 14 червня 2018 року - план роботи Молодіжного патріотичного вишкільно-оздорового козацького табору "Серце патріота":
15 Червня, 2018 р., 18:00
             Тараканівська сільська об'єднана територіальна громада брала участь у IV Міжнародній спеціалізованій виставці «Сучасність. Енергозбереження. Технології (СЕТ-2018)». Під час роботи експозиційного стенду Тараканівської сільської ради відвідувачі мали можливість дізнатись більше про громаду та пророблену роботу у напрямку енергозбереження.
14 Червня, 2018 р., 17:30
Тараканівська сільська об'єднана територіальна громада бере участь у IV Міжнародній спеціалізованій виставці «Сучасність. Енергозбереження. Технології (СЕТ-2018)».
14 Червня, 2018 р., 12:00
  ДЕНЬ ДРУГИЙ- 13 червня 2018 року - план роботи Молодіжного патріотичного вишкільно-оздорового козацького табору "Серце патріота":
13 Червня, 2018 р., 12:00
Тараканівською сільською громадською організацією "Відродження" розпочалась реалізація проекту "Молодіжний патріотичний вишкільно-оздоровчий козацький табір "Серце патріота"".
12 Червня, 2018 р., 10:45
07 Червня, 2018 р., 09:48
                    Тараканівською сільською громадською організацією "Відродження" розпочалась підготовка до проекту "Молодіжний патріотичний вишкільно-оздоровчий козацький табір "Серце патріота"", який реалізується в рамках конкурсу підтримки молодих ініціатив управлінням молоді та спорту Рівненської ОДА.