"Право на владу: інструменти локальної демократії"
Дата: 02.04.2018 17:18
Кількість переглядів: 372
У п’ятницю, 30 березня 2018 року у приміщенні Тараканівської сільської ради відбулася зустріч керівників організацій та працівників сільської ради з експертом Ресурсного центру розвитку місцевої демократії в Рівненській області Віктором Гомолем. Під час зустрічі обговорювали нормативно-правові аспекти запровадження інструментів місцевої демократії. Зокрема, у центрі уваги були питання участі громадськості у вирішенні питань місцевого значення. Також йшлося про особливості проведення громадських слухань та обговорень, значення для реалізації права громадян на владу місцевих ініціатив, електронних петицій.