13 Серпня, 2021 р., 09:47
Дубенське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області повідомляє про те, що на території Дубенського району орієнтовно з вересня по жовтень місяць буде проводитися пероральна  імунізація диких м’ясоїдних тварин проти сказу. Вакцину розкидатимуть з літаків над лісами і полями  з приманкою (брикети темно-коричневого кольору на фото, які в середині містять пакетик з вакциною). Сама приманка для людей і тварин безпечна, брикети пахнуть м’ясокістковим борошном.
04 Серпня, 2021 р., 17:06
Тараканівська сільська рада оголошує конкурс на зайняття вакантної посади керівника Судобицької гімназії  Тараканівської сільської ради.