16 Липня, 2024 р., 09:28
Дубенська ДПІ Головного управління ДПС у Рівненській області акцентує увагу на тому, що майнові податки є вагомою складовою наповнення місцевих бюджетів. Зокрема, це стосується податку на нерухоме майно та земельного податку.
16 Липня, 2024 р., 08:45
15 липня 2024 року відбулося засідання комісії справ дини,  на якому розглядалися наступні питання:
11 Липня, 2024 р., 15:23
В ході заходу буде діяти благодійний ярмарок за участю БО «Благодійний фонд «Волонтери на Rонторській», БО "Благодійний фонд Волонтери 4.5.0." та ГО «Волонтерський центр Основа».
09 Липня, 2024 р., 12:06
Деяким категоріям громадян держава гарантує право на безоплатні послуги адвоката (у деяких випадках юриста) для представництва інтересів у суді.
07 Липня, 2024 р., 16:25
«Дубенська сила» зібрала всіх у Дубенському замку для підтримки ветеранів та воїнів ЗСУ