Стартує новий відеокурс “Інституційний догляд – чому потрібен інший підхід”

Дата: 16.10.2024 15:30

Українська мережа за права дитини (УМПД) запустила освітній відеокурс “Інституційний догляд: чому потрібен інший підхід”. Курс буде  пізнавальним для кожного українця та українки. А для тих, хто працює у громадському секторі або тільки прийшов працювати у соціальну сферу – необхідним.

Як впливають інституційні заклади на розвиток суспільства?

Яку шкоду наносить виховання дітей в інтернаті і чому їм там не краще?

Де взяти гроші на трансформацію закладів і куди діти дітей?

Яка історія створення інтернатів?

Як краще допомагати дітям в інтернатах (не цукерками)?

Якщо хочете дізнатись відповіді – ласкаво просимо до перегляду відеокурсу  “Інституційний догляд: чому потрібен інший підхід?”. Після проходження курсу ви отримаєте сертифікат.

Він складається 6 тем, що дублює перекладач жестової мови Ігор Шавро @igorchavrot. Під кожним відео ми додали конспект, щоб можна було перечитати усі тези спікерів.

Лекції читають зіркові спікери та спікерки:

• Олександра Кольцова, українська співачка, публіцистка, журналістка, письменниця, ведуча
  • Наталія Ємченко, членкиня наглядової ради Фонду Ріната Ахметова, директорка зі зв’язків з громадськістю та комунікацій SCM
  • Уляна Пчолкіна,  громадська діячка, телеведуча, заступниця голови правління ГО “Група активної реабілітації”, голова правління ГС “Ліга сильних”.
  • Сергій Лукашов,  національний директор МБО “БФ “СОС Дитячі Містечка”Україна”, член правління ГС “Українська мережа за права дитини”
  • Гліб Буряк,  кандидат економічних наук, доцент Українсько-американського університету “Конкордія”, керівний партнер венчурної студії “HIFE”, радник комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку
  • Дар’я Касьянова, голова правління ГС “Українська мережа за права дитини”,  програмна директорка МБО “БФ “СОС Дитячі Містечка” Україна”
  • Анастасія Степула, радниця з адвокації ГС “Українська мережа за права дитини”
  • Христина Стиранець, проєктна асистентка ГО “Fight For Right”

Переглянути курс можна тут: https://znaydi.org/instytuczijnyj-doglyad-chomu-potriben-inshyj-pidhid/

Курс “Інституційний догляд – чому потрібен інший підхід” створено ГС  “Українська мережа за права дитини” у межах проєкту “Поверни Україну для всіх дітей” за фінансової підтримки Міжнародного Фонду «Відродження». Матеріали курсу представляють позицію авторів і не обов’язково відображають позицію Міжнародного Фонду “Відродження”.