Національно-патріотична гра «Своєрідна нація» - істотний внесок у банк сучасних ігрових технологій, яка дозволяє розбудовувати виховну роботу в галузі національно-патріотичного виховання учнівства задля підтримки та розвитку сучасних закладів освіти.

Дата: 09.10.2024 15:01

Автор і натхненник гри – Ольга Чорнобай, освітянка, громадська діячка, начальниця відділу освіти, культури, спорту, туризму та молоді Тараканівської сільської ради.

Ольга Петрівна щедро ділиться власним досвідом роботи на теренах Рівненщини та за її межами, популяризуючи інноваційні форми діяльності, новації та цікаві освітні активності.

Пишаємось відданістю своїй справі та тим, що Ви завжди готові допомогти й поділитися своїм досвідом. Ваші знання допоможуть спеціалістам якісніше працювати на благо нашої країни та разом підносити освіту на крилах успіху!

Нових планів, нових здобутків, нових перемог!

Ми продовжуємо працювати на освітній ниві і разом, незважаючи на всі виклики, будуємо краще майбутнє для нашої країни