Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 18.09.2024 15:33

18 вересня 2024 року  відбудося засідання комісії з питань захисту справ дитини на якому розглядалися наступні питання:

1.  Розгляд заяви громадянки Бондарчук Любові Іванівни, про надання дозволу органу опіки та піклування Тараканівської сільської ради на оформлення договору дарування житлового будинку з господарськими будівлями, земельної ділянки для обслуговування житлового будинку а також двох земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, на праві приватної власності вищевказане нерухоме майно належить їй особисто, на користь свого сина, Бондарчука Віталія Миколайовича.

2. Розгляд ухвали Дубенського міськрайонного суду Рівненської області від 26.07.2024 року, справа №559/2620/24 провадження № 2/559/776/2024 щодо надання письмого висновку органу опіки та піклування Тараканівської сільської ради про доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав громадянки відносно неповнолітньої доньки.

,Фото без опису