З легальних доходів жителів Дубенського району сплачено майже 600 млн гривень ПДФО

Дата: 12.06.2024 12:59

За підсумками п’яти місяців 2024 року платниками податків Дубенського району до бюджетів усіх рівнів сплачено 598,9 млн гривень ПДФО.

Із зазначеної суми надходжень 338,6 млн гривень спрямовано до Державного бюджету країни.

Для фінансування потреб місцевих бюджетів громад спрямовано 260,3 млн гривень податку на доходи фізичних осіб.

Нагадаємо, що податковий агент, зобов’язаний своєчасно та повністю нараховувати, утримувати та сплачувати до бюджету податок на доходи фізичних осіб із суми оподатковуваного доходу працівника (зокрема, зарплати) за його рахунок, використовуючи ставку 18%.

Якщо оподатковуваний дохід нараховано, але не виплачено, податок на доходи фізичних осіб підлягає перерахуванню до бюджету податковим агентом у термін не пізніше 30 календарних днів, наступних за місяцем нарахування доходу.

.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»