Міжнародний день захисту дітей
Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей ‒ прекрасне свято радості та надії.
Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.
В Україні цей день відзначається із 1998 року. У 1991 році Україна приєдналася до Конвенції ООН про права дитини, згідно з якою кожна держава зобов'язана поважати та заохочувати право дитини на всебічну участь у культурному і творчому житті, забезпечувати їй повноцінне дозвілля й відпочинок та сприяти наданню для цього відповідних можливостей.
Сьогодні перед Україною постають нові виклики у сфері захисту прав дітей у зв'язку з ескалацією насильства та бойових дій на території областей нашої держави. І сьогодні - це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками та громадянами своєї країни.
У цей святковий день бажаємо кожній дитині безмежного щастя, доброго здоров’я, родинного затишку й тепла, мирного неба, здійснення найнеймовірніших задумів, мрій та щасливого дитинства!
З найщирішими вітаннями, начальник служби у справах дітей Тараканівської сільської ради Вікторія РОМАНОВА