На захист довкілля платники Дубенщини перерахували 678 тис гривень екологічного податку

Дата: 27.05.2024 11:23

За січень-квітень 2024 року для захисту довкілля суб’єкти господарювання Дубенського району перерахували до зведеного бюджету 678 тис гривень екологічного податку.

Із цієї суми 305 тис гривень надійшло до державного бюджету та 373 тис гривень - зараховано до спеціального фонду місцевого бюджету.

Нагадаємо, що екологічний податок сплачується за обсяги та види забруднюючих речовин, які викидаються в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, скидаються безпосередньо у водні об'єкти, за розміщення відходів, а також за радіоактивні відходи, що утворюються внаслідок діяльності або тимчасово зберігаються їх виробниками понад установлений особливими умовами ліцензії строк та за обсяги електричної енергії, виробленої експлуатуючими організаціями ядерних установок (атомних електростанцій).

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX