ПІДСУМКИ І (ТЕРИТОРІАЛЬНОГО) ЕТАПУ ГРИ «ДЖУРА» У ТАРАКАНІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 17.05.2024 20:00

Другий день І (територіального) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) серед 6 закладів загальної середньої освіти Тараканівської ТГ для дітей-учасників розпочався з ранкової руханки, шикування, державного Гімну України та урочистого внесення прапора.

Протягом дня вирували козацький дух та підлітковий азарт, надзвичайно позитивні емоції та спортивні пристрасті серед команд-учасниць, які демонстрували фізичну підготовку, витривалість, ерудицію, спритність та неабияку жагу до перемоги, завдяки чому виборювали для своїх команд якнайбільше конкурсних балів.

Переможцями в окремих конкурсах гри стали:

«Впоряд» - рій «Серце патріота» Тараканівського ліцею;

«Стрільба з пневматичної гвинтівки» - рій «Патріоти» Староносовицької гімназії;

«Перетягування линви» - рій «Серце патріота» Тараканівського ліцею;

«Туристсько-спортивна смуга перешкод» - рій «Нове покоління» Микитицької гімназії;

«Відун» - рій «Хортиця» Плосківської гімназії імені Петра Накидалюка;

«Рятівник» - рій «Серце патріота» Тараканівського ліцею.

По завершенню змагань відбулося нагородження переможців.

За підсумками всіх змагань команда «Серце патріота» Тараканівського ліцею буде представляти громаду у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – І місце.

ІІ місце посіли команди «Хортиця» Плосківської гімназії імені Петра Накидалюка, «Патріоти» Староносовицької гімназії, «Нове покоління» Микитицької гімназії та «Січовики» Рачинської гімназії;

ІІІ місце здобули команди «Молода січ» Птицької гімназії та «Чорні яструби» Тараканівського ліцею.

Переможці гри були нагородженні цінними подарунками від сільського голови громади Наталії Сорочинської: команда «Серце патріота» Тараканівського ліцею - туристичними наплічниками на всіх членів команди.

Рої які здобули друге місце нагородженні туристичними наметами, а бронзові призери отримали каріпопи на всіх членів команд.

Щира вдячність таборовій старшині І (територіального) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”), виховникам, які на належному рівні підготували команди для участі, колективу Тараканівського ліцею за організацію та проведення чудового спортивного дійства.

Бажаємо переможцям та учасникам гри наполегливості та наснаги, козацького завзяття, старанно та гідно продовжувати шлях до нових вершин своїх перемог.