Увага!!! Вводяться погодинні відключення електроенергії!

Дата: 15.05.2024 22:23

За розпорядженням НЕК «Укренерго» з 00:00 та впродовж доби 16 травня по всій Україні, в тому числі і на Рівненщині для побутових та промислових споживачів будуть діяти планові обмеження - графіки погодинних відключень (ГПВ).

Причина - дефіцит потужності внаслідок масованих атак окупантів на енергосистему України.

Тож, за можливості, підготуйтесь до відімкнень, зарядіть пристрої.

З графіками можна ознайомитися на офіційному сайті ПрАТ «Рівнеобленерго» 👉https://www.roe.vsei.ua/disconnections

06:00 - 10:00 - Тараканів, Великі Загірці, Малі Загірці, Підлужжя, Стара Носовиця, Нова Носовиця, Замчисько, Птича, Турковичі, Микитичі.

10:00 - 14:00 - Рачин, Дитиничі, Плоска, Переросля, Клюки, Судобичі, Бірки, Кам'яниця.

14:00 - 18:00 - Тараканів, Великі Загірці, Малі Загірці, Підлужжя, Стара Носовиця, Нова Носовиця, Замчисько, Птича, Турковичі, Микитичі.

18:00 - 22:00 - Рачин, Дитиничі, Плоска, Переросля, Клюки, Судобичі, Бірки, Кам'яниця.

22:00 - 02:00 - Тараканів, Великі Загірці, Малі Загірці, Підлужжя, Стара Носовиця, Нова Носовиця, Замчисько, Птича, Турковичі, Микитичі.