До уваги учасників НМТ-2024

Дата: 07.05.2024 12:55

Запрошення на НМТ – у персональному кабінеті

Станом на сьогодні Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти розподілив учасників національного мультипредметного тесту (далі – НМТ) за сесіями тестування та тимчасовими екзаменаційними центрами (далі – ТЕЦ).

Із 08 травня 2024 року усі зареєстровані учасники НМТ у персональному кабінеті зможуть переглянути та завантажити запрошення, у якому буде зазначено дату та місце проведення НМТ. Щоб потрапити у свій кабінет, потрібно зайти на сайт УЦОЯО, відкрити вкладку «Персональний кабінет учасника НМТ» та ввести номер ідентифікаційного коду й номер паспортного документа, вказаного під час реєстрації.

Наполегливо рекомендуємо учасникам завантажити запрошення, ознайомитися з адресою тимчасового екзаменаційного центру та дізнатися, як доїхати до нього.

Допускатимуть учасників у ТЕЦ із 09 год. 30 хв. до 09 год. 50 хв. за наявності документа, що посвідчує особу, та сертифіката НМТ 2024 року.

Зважаючи на умови сьогодення (тривалі повітряні тривоги, необхідність перебувати в укритті), радимо учасникам мати зі собою теплі речі, водичку та щось перекусити.

Бажаємо успіху!

Здобудеш освіту – побачиш більше світу!