ПІДСУМКИ КОНКУРСУ "ЗАХИСНИКИ УКРАЇНИ В МОЇЙ РОДИНІ"

Дата: 02.11.2023 09:07

Ми, українці, плоди одного дерева, дерева під назвою Україна. Нас, таких здавалося б різних, єднає любов до рідної землі. І як чудово бачити, коли люди згадують своє коріння, відроджують забуті традиції і звичаї, досліджують свій родовід, вшановують рідних людей, які зробили вагомий вклад у розвиток української державності.

01 листопада 2023 року у Тараканівській громаді відбувся ІІ територіальний (підсумковий) етап патріотичного конкурсу «Захисники України в моїй родині», який став уже традиційним.

Конкурс проводився з метою вшанування мужності та героїзму, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню українському народу, зробили вагомий внесок в боротьбі за незалежність в період діяльності УПА, стали на захист своєї нації в російсько-українській війні.

Активними учасниками конкурсу стали:

✔️Дмитро ПАШКО, вихованець Тараканівського ЗДО;

✔️Костянтин МОВЧАН, учень Рачинської гімназії;

✔️Софія ДМИТРУК, учениця Микитицької гімназії;

✔️Вікторія ПАНАСЮК, учениця Птицької гімназії;

✔️Ганна та Назар ТОКАРЦІ, учні Староносовицької гімназії;

✔️Світлана та Софія ТРАЧУКИ із села Стара Носовиця.

Відповідно рішення журі переможцями конкурсу «Захисники України в моїй родині» визначено та нагороджено цінними призами :

🥇Миколу САМОСЮКА, учня 2 класу Тараканівського ліцею, який зачитав авторський вірш про свого тата-захисника «Ми діти вільної землі!»;

🥇Поліну КОЗІК, ученицю 2 класу Плосківської гімназії імені Петра Накидалюка, що дуже емоційно презентувала творчу роботу про свого тата «Повертайся живим…»;

🥇Артема РОЖКА, учня Плосківської гімназії імені Петра Накидалюка, який щемно презентував відеоролик «Ти знаєш тату, як ми сумуєм…»;

🥇Божену КУЗИК, ученицю Микитицької гімназії, що представила слайд-шоу «Три покоління захисників моєї родини» та власний вірш «Мої захисники»;

🥇Марію БАЙ та 🥇Христину КУЗЬКІНУ, учениць Плосківської гімназії імені Петра Накидалюка, які зачитали власні твори-есе про найдорожчих людей, своїх татусів-захисників;

🥇Анну БУСЕЦЬКУ, авторку пісні «Брату», яка присвячена загиблому брату Олександру СОНЯКУ;

🥇Олену ВОЗНЮК, вчителя Птицької гімназії, яка вразила всіх присутніх актуальним творчим підходом та особливим змістом роботи, цікавою презентацією «З любов’ю у серці до України: від дідуся до сина».

Цьогоріч кожен виступ вирізнявся оригінальністю змісту, яскравою творчою презентацією, емоційністю і високим рівнем творчості. Всі представлені на конкурс роботи виявилися цікавими та демонстрували почуття гордості за славних героїв рідного краю, своїх рідних і близьких, які в різні історичні часи стали на захист рідної землі.