Результати І відбіркового етапу обласного конкурсу патріотичної пісні "Поліська Січ"

Дата: 17.10.2023 13:05

10 жовтня 2023 року в Тараканівській громаді відбувся І відбірковий етап обласного конкурсу патріотичної пісні "ПОЛІСЬКА СІЧ". В конкурсі взяли участь учасники з трьох закладів освіти громади.

Відповідно до рішення журі переможцями І відбіркового етапу обласного конкурсу патріотичної пісні «ПОЛІСЬКА СІЧ» визнано:

У першій (молодшій) віковій категорії – від 6 до 10 років, номінація «Солісти»:

І місце – Соломія ПАНАСЮК, учениця 5 класу Тараканівського ліцею (керівник – Олеся ВОЛЯНЮК).

ІІІ місце – Максим НАКОНЕЧНИЙ , учень 5 класу Староносовицької гімназії (керівник – Тетяна ЛАГЕТКО).

У першій (молодшій) віковій категорії – від 6 до 10 років, номінація «Ансамблі»:

ІІІ місце – колектив учнів 3-4 класів Плосківської гімназії імені Петра Накидалюка (керівник – Юлія ЖЕНЕВСЬКА).

Вітаємо Соломію ПАНАСЮК з перемогою та бажаємо успіхів у підсумковому етапі обласного конкурсу "ПОЛІСЬКА СІЧ".