Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 22.08.2023 17:54

22 серпня 2023 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому було розгялнуто питання:

1.  Розгляд ухвали Дубенського міськрайонного суду Рівненської області від 20.07.2023 № 559/2428/23 щодо надання висновку органу опіки та піклування Тараканівської сільської ради про доцільність (недоцільність) позбавлення батьківських прав, відносно малолітніх дітей.

Питання перенесено на наступне засідання комісії з питань захисту прав дитини Тараканівської сільської ради, у зв'язку з неявкою батька дітей. Про дату, місце та час проведення комісії батька буде повідомлено додатково.

2. Розгляд ухвали Дубенського міськрайонного суду Рівненської області від 14.08.2023 № 559/2323/23 щодо надання висновку органу опіки та піклування Тараканівської сільської ради про доцільність (недоцільність) позбавлення батьківських прав, відносно малолітнього сина.

Комісією з питань захисту прав дитини Тараканівської сільської ради вирішено рекомендувати органу опіки та піклування Тараканівської сільської ради надати Дубенському міськрайонному суду Рівненської області письмовий висновок органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав батька відносно малолітньої дитини.