Рятувальники Дубенщини провели інструктаж для представників агропідприємств громади

Дата: 06.07.2023 12:37

Сьогодні, 6 липня у приміщенні Тараканівської сільської ради спільно з представниками Дубенського районного управління ГУ ДСНС України у Рівненській області та Дубенської РДА відбулася нарада щодо початку збиральних робіт та забезпечення протипожежного захисту місць збирання, зберігання і переробки врожаю зерна у 2023 році.

Рятувальники Дубенщини провели інформаційно-роз'яснювальну роботу з керівниками сільгосппідприємств та індивідуальних власнків комбайнів щодо пожежної безпеки, укомплектованості первинними засобами пожежогасіння, відповідності технічного стану транспорту нормам пожежної безпеки. Також на нараді обговорили питання ціни обмолу 1 га зернових культур в господарствах населення.

Щоб правила безпеки краще запам'яталися, запрошеним учасникам роздали пам'ятки з правилами безпеки під час жнив.