Вітаємо учасників рою "Відважні соколи"!

Дата: 30.06.2023 17:33

З радістю повідомляємо, що участь команди Тараканівської громади в обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») пройшла з великим успіхом! Друге місце у загальному рейтингу команд!

Пишаємося, що наш рій «Відважні соколи» Тараканівського ліцею забрав додому кілька призових нагород у різних конкурсах:

«Впоряд» - І місце;

«Турисько-спортивна смуга перешкод» - І місце;

«Рятівник» - 3 місце

«Стрільба з пневматичної гвинтівки» – 3 місце

«Таборування» – 1 місце!

Також відзначилися в індивідуальному заліку по стрільбі Ковтун Анатолій – 3 місце та Шевчук Каріна – 3 місце.

Вітаємо наших учасників за їхню наполегливу працю і відданість у підготовці та участі в цих змаганнях:

Сірман Софію - ройову

Ковтуна Анатолія

Юрчак Анастасію

Шевчук Каріну

Герасимчук Іванну

Бугайську Аліну

Холявську Катерину

Лисак Дарину

Дідик Дарину

Новосада Максима

Блінова Богдана

Наші юні джури продемонстрували неймовірну командну роботу, дисциплінованість та фізичну силу під час змагань. Ми сподіваємося, що навички, отримані під час цих змагань, продовжуватимуть надихати наших учнів прагнути до досконалості як у своєму особистому житті, так і в їхньому внеску в нашу спільноту.

Висловлюєм щиру подяку виховникам, які на належному рівні підготували команду для участі в обласному етапі гри Олена Петрук,Олександр Чорнобай та Олена Мартяк. Ваша наполеглива праця та відданість зробили цей досвід справді незабутнім для всіх учасників.

Бажаємо учасникам гри наполегливості та наснаги, козацького завзяття, старанно та гідно продовжувати шлях до нових вершин своїх перемог!