НА ТЕРИТОРІЇ ТАРАКАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПРАЦЮЄ ДВА ПОЛІЦЕЙСЬКІ ОФІЦЕРИ ГРОМАДИ!!!

Дата: 04.05.2023 16:30

Сьогодні спільно з керівництвом Нацполіції України, начальником Рівненської ОВА та облради, головами громад району урочисто запустили другий етап проєкту «Поліцейський офіцер громади» та передали поліцейським офіцерам громад ключі від нових службових автомобілів.

Відтак територію громади обслуговуватиме два поліцейських офіцери громади, а саме:

* територію населених пунктів, с. Рачин, с. Плоска, с. Дитиничі, с. Переросля, с. Клюки, с. Бірки, с. Судобичі обслуговує поліцейський офіцер громади сектору №1 (м. Дубно) відділу взаємодії з громадами Дубенського РВП ГУНП в Рівненській області лейтенант поліції ЛЕТЮК Тарас Олегович мобільний телефон 0635654593.

* територію населених пунктів, с. Тараканів, с, Малі Загорці, с. Великі Загорці, с. Підлужжя, с. Турковичі, с. Микитичі, с. Кам'яниця, с. Замчисько, с. Птича, с. Стара Носовиця, с. Нова Носовиця обслуговує поліцейський офіцер громади сектору №1 (м. Дубно) відділу взаємодії з громадами Дубенського РВП ГУНП в Рівненській області майор поліції РОГАЛЬ Вадим Олександрович мобільний телефон 0993207555.

Поліцейські офіцери пройшли навчання та співбесіди за участі голів громад і сьогодні, крім спецавтомобілів, також отримали службову зброю.