Нарада щодо надання соціальних послуг жителям громади

Дата: 01.05.2023 10:01

Фото без описуФото без опису

28 квітня 2023 року в Тараканівській сільській раді відбулася нарада з представниками  Вербського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та відділу соціального захисту населення.

У ході наради розглянуто питання:

- надання соціальних послуг членам родин загиблих/померлих/безвісно відсутнім ветеранам війни;

- організація надання соціальних послуг з догляду вдома та натуральної допомоги жителям Тараканівської громади;

- організація роботи з новою підсистемою «Реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг», що є складовою Єдиної інформаційної системи соціальної сфери;

- призначення і виплата компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі.

Під час наради відбулося обговорення окремих правових аспектів і ситуацій, які виникають в процесі професійної діяльності працівників соціальної сфери. Головне завдання – це забезпечити своєчасною, доступною та якісною підтримкою жителів громади, які опинилися в складних життєвих обставинах.

У ході зустрічі напрацьовані подальші кроки щодо організації роботи з надання соціальних послуг жителям Тараканівської громади.