ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОЛІМПІАД!

Дата: 30.12.2022 10:40

Возможно, это изображение текст

Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів - це інтелектуальні змагання на освітньому просторі України, до яких щорічно залучаються біля 3 млн. школярів. Дуже приємно, що представники Тараканівської громади вже вкотре займають призові місця на районному етапі олімпіад з різних предметів. Захищаючи честь рідного краю, талановиті учні на чолі зі своїми педагогами гідно, на високому рівні доводять, що і у нашій громаді є геніальні діти.

Сьогодні ділимося з вами перемогами у II етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2022-2023 навчальному році:

• Хміль Вікторія, учениця 9 класу Рачинської гімназії – І місце з української мови та літератури (вчитель Ткачук Галина Дмитрівна)

• Перетятко Дарина, учениця 11 класу Тараканівського ліцею - ІІ місце з географії (вчитель Цампер Людмила Валеріївна) та ІІІ місце з історії (вчитель Міщун Ніна Олександрівна)

• Таберт Ернест, учень 11 класу Тараканівського ліцею – ІІІ місце з англійської мови (вчитель Максімова Людмила Євгеніївна) та ІІІ місце з інформаційних технологій (вчитель Савчук Олег Дем’янович)

• Корендович Дар’я, учениця 11 класу Тараканівського ліцею – ІІІ місце з фізики (вчитель Савчук Олег Дем’янович)

• Рашко Ярослав, учень 6 класу Тараканівського ліцею – ІІІ місце з математики (вчитель Хроборт Інна Миколаївна)

• Сірман Віра, учениця 9 класу Тараканівського ліцею – ІІІ місце з математики (вчитель Хроборт Інна Миколаївна)

• Ткачук Софія, учениця 7 класу Тараканівського ліцею – ІІІ місце з української мови та літератури (вчитель Новосад Ольга Миколаївна)

• Джурик Сергій, учень 9 класу Рачинської гімназії – ІІІ місце з правознавства (вчитель Калаур Наталія Володимирівна).

Пишаємось нашими розумниками! Щиро бажаємо юним обдаруванням подальших успіхів, знайти себе в житті, долати всі життєві сходинки без перешкод, з гарним настроєм, впевненістю і радістю в серці відбудовувати нашу Україну.

Висловлюємо щиру вдячність всім учителям, які допомогли та готували наших переможців та зичимо, щоб супутниками усіх починань були успіх та удача!