Вітаємо з перемогою!
Шевченко, Україна, рідний народ ‒ це те, що живить високі поривання і прагнення української дитини, розвиває творчість, пізнання рідного Слова, осягнення світу і себе у ньому.
16 лютого 2023 року відбувся І онлайн-етап (відбірковий) обласного огляду-конкурсу читців-декламаторів "Живи, Кобзаре, в пам'яті людській", присвячений Великому Кобзарю Тарасу Шевченку, серед учнів закладів освіти Тараканівської сільської ради. Мета конкурсу - сприяння глибшому ознайомленню та вивченню українською молоддю спадщини Тараса Григоровича Шевченка, долучення підростаючого покоління до збереження культурної спадщини українського народу, виховання почуття патріотизму та національної гідності.
У конкурсі взяли участь 20 учасників із 7 закладів загальної середньої освіти Тараканівської громади.
Відповідно до висновків журі, переможницею стала
Анфіса КАЧ, учениця 6 класу Тараканівського ліцею (керівник Ольга НОВОСАД), яка представлятиме Тараканівську громаду на обласному етапі.
Щиро вітаємо чарівну переможницю та бажаємо подальших успіхів в обласному етапі. Будемо раді бачити Анфісу КАЧ серед переможців!!!