ВІТАННЯ!

Дата: 31.12.2022 08:54

Дорогі жителі Тараканівської громади!

Сердечно вітаю  вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Ніхто не вкраде у нас Різдво. Ніхто не загасить світло Вифлиємської зірки.

Ha нашій землі знову проливається кров. Але Різдво Христове - це та подія, яка показує нам, що світло завжди перемагає темряву, це - народження того, хто несе  нам Перемогу і мир, це - народження  Бога, який перемагає зло.

Сьогодні Україна теж народжується знову: народжується в окопах і бліндажах, народжується у підвалах і волонтерських центрах, відроджується у духовній єдності і молитві.

Наші Воїни дивують світ своєю незламністю і стійкістю. Ставши на коліна перед Богом, вони перемагають ворога силою добра і світла, що подає їм новонароджений Спаситель. Вклоняємося кожному Герою, який на війні, молимося за кожного Захисника.

Нехай рік новий принесе нам Перемогу, мир, добробут і радість! Нехай світло Вифлиємської зірки засяє у кожному нашому серці і у кожній домівці! Небесного благословення вам і вашим родинам!

Христос народився! Славимо його!

З повагою Наталія Сорочинська!