Святкове дійство на підтримку ЗСУ "Різдвяна зірка"

Дата: 23.12.2022 11:35

Шановні жителі та гості Тараканівської громади!

Запрошуємо Вас 15 січня 2023 року о 15:00 год. приєднатися до святкового дійства на підтримку ЗСУ "Різдвяна зірка".

Оскільки хорошою українською традицією є вертеп, то молодіжна рада ТГ "Вільна молодь" представить Вашій увазі автентичний сценарій вертепу.

Також Вас чекають дзвінкі колядки та щедрівки від кращих аматорських колективів закладів культури Тараканівської громади.

Протягом заходу на території біля адміністративного будинку сільської ради села Тараканів буде діяти благодійна ярмарка, до якої може приєднатися кожен охочий. Виручені кошти під час ярмарку будуть направлені на потреби військових.

Давайте разом принесемо часточку свята нашим захисникам - людям, які на нього заслуговують, наспраді, більше, ніж будь-хто інший.