ВІТАННЯ!!!

Дата: 06.12.2022 08:40

Шановні військовослужбовці, захисники України! Прийміть найщиріші вітання з Днем Збройних Сил України!

Це свято сміливих, вірних, відважних та сильних духом людей. Українські військові – це справжня армія незламних та нескорених бійців і патріотів, які зі зброєю в руках боронять свободу та суверенітет Батьківщини від російського агресора.

Це свято – данина пам’яті Героїв, які віддали своє життя за Свободу, Волю та Незалежність України. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким, схиляємо голови перед їхніми подвигами.

Саме у цей надважкий час для нашої країни ми змогли збудувати Українську армію: Нову, Сильну, Національну, Патріотичну та Відважну.

Дорогі захисники! Дякуємо кожному і кожній, хто обрав службу своєму народові у Збройних Силах України. Бажаємо Вам мирного неба, міцного здоров’я, родинної злагоди, надійних тилів. Нехай будуть почуті всі наші молитви про те, щоб усі військовослужбовці повернулися живими та неушкодженими!