До ваги споживачів послуг з вивезення побутових відходів

Дата: 09.12.2022 10:36

На виконання ст. 7, п. 1 ст. 25 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» індивідуальний споживач зобов’язаний укладати договори про надання житлово-комунальних послуг у порядку і випадках, визначених законом.

У зв’язку з цим, з 1 січня 2020 року укладання договору на вивіз сміття є обов'язковим для усіх.

Згідно з чинним законодавством України, а саме:

- відповідно до ч. 2. ст. 35-1 Закону України «Про відходи» власники або наймачі, користувачі, у тому числі орендарі, джерел утворення побутових відходів, земельних ділянок укладають договори з юридичною особою, яка визначена виконавцем послуг на вивезення побутових відходів та здійснюють оплату таких послуг.

З огляду на інформацію по оплатах, є велика кількість боржників і невідповідність інформації в призначенні платежів.

Згідно цього, велике прохання до споживачів навести лад з оплатами і погасити заборгованість до кінця року!!!!

Якщо борги по ТГ не будуть зменшені, ми як надавачі послуг будемо змушені розривати договір.

Для уточнення інформації звертайтесь за телефоном 0987716640.