Підсумки конкурсу "Захисники України в моїй родині"

Дата: 26.10.2022 14:24

25 жовтня 2022 року у приміщенні Тараканівського ліцею відбувся  ІІ територіальний (підсумковий) етап патріотичного конкурсу творчих робіт «Захисники України в моїй родині». У конкурсі взяли участь 18 учасників, які представили в творчій формі роботи про життя членів своєї родини, які були учасниками національно-визвольного руху в Україні, зробили вагомий внесок в боротьбі за незалежність в період діяльності УПА, стали на захист своєї держави в російсько-українській війні.

Конкурс пройшов у дуже теплій та щемливій атмосфері легкого смутку. Адже тема, яка піднімалася кожним учасником, болюча кожному свідомому українцю. Журі конкурсу були вражені глибиною  дослідження витоків родоводу, майстерністю передачі сюжету, оригінальністю викладу змісту, які продемонстрували учасники конкурсу.

Відзнакою сільського голови були відзначені найкращі творчі роботи - Костянтина Мовчана, учня 5 класу Рачинської гімназії та сестричок Аріанни та Вікторії Панасюк, учнів Птицької гімназії.