Грошова допомога від фонду ACTED внутрішньо переміщеним особам
25 жовтня 2022 року у Тараканівській сільській раді представники французької міжнародної неурядової організації ACTED проводили прийом заяв на надання грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам з областей, які постраждали від активних бойових дій: Донецької, Луганської, Харківської, Сумської, Чернігівської, Миколаївської, Херсонської, Запорізької областей.
Представниками французької міжнародної неурядової організації ACTED Мариною Борисовою та Валентином Тимченко прийнято 91 заяву від внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Тараканівської громади для отримання виплати в розмірі 6660 гривень (по 2220 гривень на кожного члена родини за період трьох місяців) у рамках Програми надання багатоцільової грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам.
Дякуємо неурядовій організації ACTED за підтримку та турботу про внутрішньо переміщених осіб.