Грошова допомога від фонду ACTED  внутрішньо переміщеним особам

Дата: 25.10.2022 16:29

25 жовтня 2022 року у Тараканівській сільській раді представники французької міжнародної неурядової організації ACTED проводили прийом заяв на надання грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам з областей, які постраждали від активних бойових дій: Донецької, Луганської, Харківської, Сумської, Чернігівської, Миколаївської, Херсонської, Запорізької областей.

Представниками французької міжнародної неурядової організації ACTED Мариною Борисовою та Валентином Тимченко прийнято 91 заяву від внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Тараканівської громади для отримання виплати в розмірі 6660 гривень (по 2220 гривень  на кожного члена родини за період трьох місяців) у рамках Програми надання багатоцільової грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам.

Дякуємо неурядовій організації ACTED за підтримку та турботу про внутрішньо переміщених осіб.