Місцеві бюджети Дубенщини отримали від власників нерухомості 4,8 млн грн податку

Дата: 25.10.2022 08:50

Упродовж дев’яти місяців 2022 року до місцевих бюджетів Дубенщини надійшло 4,8 млн  грн податку на нерухоме майно, відмінного від земельної ділянки..

Варто зазначити, що юридичні особи сплатили 3,6 млн грн податку на нерухомість, У порівнянні з аналогічним періодом минулого року сума надходжень збільшилась на 600 тис  грн,

Фізичні особи– власники нерухомості спрямували до бюджетів територіальних громад 1,2 млн грн.

Нагадуємо, що за об’єкти житлової нерухомості податок для фізичних осіб розраховується за площу, що перевищує для квартир –  60 кв. метрів, житлових будинків – 120 кв. метрів, різних типів житлової нерухомості, в тому числі їх часток – 180 кв. метрів.

Фізичні особи, які не погоджуються із сумою нарахованого податку, мають право звернутися для проведення звірки даних щодо: об'єктів оподаткування, що перебувають у власності платника податку; права на користування пільгою із сплати податку; розміру ставки податку; нарахованої суми податку.

Звертаємо увагу,  що у 2022 році громадяни платять податок на нерухомість за 2021 рік.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»