Платниками Дубенського району сплачено понад один мільйон гривень екологічного податку

Дата: 23.08.2022 12:01

Упродовж січня-липня 2022 року господарюючі суб’єкти Дубенського району сплатили  1018,5 тис гривень екологічного податку.

Із загальної суми надходжень екологічного податку понад 458,3 тис гривень спрямовано до загального фонду, понад 560,2 тис гривень – надходження спецфонду.

Оскільки Дубенщина належить до регіонів, у яких не ведуться активні бойові дії, податківці просять платників  дотримуватися вимог закону і своєчасно перераховувати податки до бюджету.

Нагадуємо, що господарюючі суб’єкти, діяльність яких чинить шкоду довкіллю, зобов’язані зареєструватися платниками екологічного податку.

Зокрема, реєстрацію платником екологічного податку повинні мати всі суб’єкти господарювання, які здійснюють викиди забруднюючих речовин у повітря, скиди у водні об’єкти та розміщують відходи у спеціально відведених місцях.