Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення стратегічної екологічної оцінки  детального плану території

Дата: 05.08.2022 14:41

Відповідно до статей 8, 9, 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою одержання зауважень і пропозицій від уповноважених органів державної влади, фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, на офіційному сайті Тараканівської сільської ради: http://tarakanivska.gromada.org.ua/, а також у приміщенні ради за адресою: 35641, вул. Львівська, 117, с. Тараканів Дубенський район, Рівненська область на дошці оголошень буде оприлюднено заяву про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки детального плану території земельної ділянки для товарного сільськогосподарського виробництва площею 0,1533 га з кадастровим номером 5621685200:10:001:0289 та земельної ділянки для товарного сільськогосподарського виробництва площею 4,2367 га з кадастровим номером 5621685200:10:001:0290 з метою будівництва зерноочисно-сушильного пункту на території Тараканівської сільської ради Дубенського району, Рівненcької області, який розробляється з метою визначення параметрів забудови існуючої земельної ділянки, визначення планувальних обмежень території згідно з державними будівельними, екологічними та санітарно-гігієнічними нормами.

Для більш детального ознайомлення необхідно звертатися в Тараканівську сільську раду за адресою: с. Тараканів вул. Львівська, 117, або за телефоном: .(0356)51-2-23.

Усі зауваження та пропозиції приймаються від фізичних, юридичних осіб та їх об’єднань протягом 15 днів з дати опублікування заяви у письмовій формі на адресу: 35641, вул. Львівська, 117, с. Тараканів Дубенський район, Рівненська область, та за електронною адресою: tarakaniv.sil.rada@ukr.net.

Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.