Матері загиблих воїнів побували на реабілітації

Дата: 19.07.2022 14:02

Тараканівська сільська рада висловлює щирі слова подяки Ministry to the Widows in Ukraine Project Coordinator (Координатору проекту служіння вдовам в Україні) - Оксані КОПЧУК за організацію  проведеної реабілітації для дружин та матерів загиблих військовослужбовців в російсько-українській війні: Людмили Гуменюк, Віри Полицяк, Олени Соняк, Ніли Шатнік.

У мальовничому куточку України, у селищі Стара Сіль, що на Львівщині, проводилися групові консультації, майстер-класи, тренінги, які спрямовані на емоційну підтримку, психоемоційне розвантаження та стабілізацію психічного стану у разі гострих проявів стресових розладів.

Ми повинні пам’ятати, що лише спільними зусиллями, вболіваючи та опікуючись за сім’ї загиблих, можна відстояти територіальну цілісність України, відновити мир і спокій.

Слава Україні!