Змінено тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами (на вивезення твердих побутових відходів) для населення, бюджетних установ та інших споживачів на території Тараканівської сільської ради!

Дата: 08.07.2022 14:22

Згідно рішення виконавчого комітету Тараканівської сільської  ради від 06.07.2022 року №116 «Про встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами (збирання безпечних відходів), ФОП Боровик І.В.», з 1 липня  2022 року запроваджуються нові тарифи, а саме:

Вид послуг, одиниця виміру

Вартість

(без ПДВ) грн.

1

Вартість (тариф вивезення твердих побутових відходів (для інших: комерційних, державних, комунальних споживачів), за 1м³

120 грн. 00 коп.

2

Вартість (тариф) вивезення твердих побутових відходів для населення на одного мешканця (за місяць)

25 грн. 00 коп.

З повним текстом рішення можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Тараканівської сільської ради за посиланням: http://tarakanivska.gromada.org.ua/docs/1251037/ та за адресою: вул. Львівська, 117, с. Тараканів, Дубенський район, тел. (03656) 51-2-33.