Вітаємо переможницю I етапу (відбірковий) "Юна зірка"

Дата: 18.05.2022 16:51

18 травня 2021 року відбувся І етап (відбірковий) обласного огляду- конкурсу  української естрадної пісні «Юна зірка» серед учнів закладів освіти Тараканівської сільської ради. Конкурс мав на меті виявлення, підтримку талановитої учнівської молоді, розвиток та популяризацію жанру української естрадної пісні.

Конкурс  проходив дистанційно. Для участі   надійшло 5 заявок від учнів закладів загальної середньої освітиВідповідно до висновків журі, переможницею визнано Лілію ГУЧ, ученицю Староносовицької гімназії (керівник  – Тетяна ЛАГЕТКО).

Щиро вітаємо чарівну переможницю та бажаємо подальших успіхів в обласному етапі огляду-конкурсу української естрадної пісні «Юна зірка» серед учнів закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти, який проводить  Навчально-методичний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області.

Будемо раді бачити Лілію ГУЧ серед переможців!!!