У Тараканівській громаді відбулися зустрічі з ветеранами афганської війни

Дата: 17.02.2022 16:14

Фото без описуФото без опису

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-ої річниці виведення військ з Афганістану у Тараканівській громаді проведено ряд заходів.

На територій Тараканівської громади проживають 13 ветеранів війни, які виконували інтернаціональний обов’язок на території Республіки Афганістан: Іван Волинський, Сергій Горнійчук, Георгій Хіц, Олександр Пилипюк, Віктор Максімов, Микола Самсонов, Віктор Колинюк, Михайло Фик, Микола Карпець, Анатолій Наконечний, Володимир Дуць, Вячеслав Костюк, Андрій Чорнобай.

Колективами КЗ «Тараканівський центр культури та дозвілля», Тараканівського ліцею, Староносовицької, Птицької та Рачинської гімназії, Плосківської гімназії імені Петра Накидалюка були організовані зустрічі з воїнами-інтернаціоналістами, які виконували військовий обов'язок на території іншої держави, в Афганістані.

Під час зустрічей лунали пісні та теплі слова на честь ветеранів Афганської війни, здійснювалися перегляди документальних фільмів про афганську війну. Ветерани демонстрували світлини, зроблені під час виконання службового обов'язку в чужій державі та ділились спогадами про роки служби у Афганістані. Згадували своїх друзів-побратимів, своїх земляків, з якими довелося пройти нелегкі випробування, які випали на їхню долю дорогами війни.

Пам’ять загиблих та померлих воїнів-інтернаціоналістів вшанували хвилиною мовчання.

Під час зустрічей медалі "ЧЕСТЬ, МУЖНІСТЬ, ПАМ'ЯТЬ." отримали:

• Олександр Пилипюк;
  • Микола Самсонов;
  • Микола Карпець;
  • Сергій Горнійчук;
  • Георгій Хіц;
  • Володимир Дуць;
  • Віктор Колинюк;
  • Андрій Чорнобай;
  • Анатолій Наконечний.

Зустрічі минули в надзвичайно зворушливій та дружній атмосфері. Хочемо побажати нашим воїнам міцного здоров'я, благополуччя і довголіття. Миру в сім'ях, родинах, державі!