01 січня 2022 року всі ФОП - платники єдиного податку ІІ-ІУ груп мають використовувати РРО/ПРРО

Дата: 23.12.2021 11:58

Дубенська  ДПІ Головного управління ДПС у Рівненській області нагадує, що  з 01 січня 2022 року всі ФОП - платники єдиного податку  ІІ-ІУ груп, незалежно від виду діяльності  та рівня доходів мають використовувати реєстратори розрахункових операцій (РРО або ПРРО) при здійсненні розрахункових операцій.

Варто заздалегідь подбати про придбання та реєстрацію касового обладнання, а також про навчання персоналу, який його використовуватиме.

Здійснення розрахункових операцій без проведення їх через РРО/ПРРО загрожує штрафом у розмірі 100% вартості проданої продукції, а у разі фіксації повторного порушення - 150% вартості проданої продукції.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»