ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН З ІНВАЛІДНІСТЮ

Дата: 09.12.2021 16:48

13 грудня 2021 року об 11 год. Рівненське обласне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю проводитиме інформаційний онлайн-семінар з питань напрямків соціального захисту осіб з інвалідністю, що фінансуються Рівненським обласним відділенням Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю.

Бажаючих взяти участь в онлайн-семінарі, запрошуємо прибути до актової зали Тараканівської сільської ради (ІІ поверх) за 10-15 хвилин до початку семінару.

Тематика, яка буде обговорюватися:

1. Покроковий порядок забезпечення осіб з інвалідністю технічними засобами реабілітації.

2. Робота з електронним кабінетом особи з інвалідністю.

3. Про відшкодування вартості навчання або перекваліфікації осіб з інвалідністю.

Спікер: Єлагін Ярослав Вікторович, заступник директора Рівненського обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю.

За додатковою інформацією звертатися до відділу соціального захисту населення Тараканівської сільської ради, або за телефоном: 098-76-67-200.