Громадські слухання

Дата: 07.10.2021 15:10

ПОВІДОМЛЕННЯ

про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації

23 листопада 2021року о 10:00 год відбудеться громадське слухання в приміщенні Тараканівської сільської ради, приймаються пропозиції та зауваження щодо детального плану території «Детальний план території земельної ділянки з кадастровим номером 5621686500:03:008:0021 площею 1.1985 га з метою зміни її цільового призначення на 11.02 (для розміщення та експлуатації основих, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості) та земельної ділянки з кадастровим номером 5621686500:03:008:0020 площею 0.5150 га з метою зміни її цільового призначення на 03.08 (для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування) розташованих за межами населених пунктів на території Тараканівської сільської ради Дубенського району, Рівненської області» Пропозиції та зауваження додатково надсилати на ТОВ «КБ АРХПРОСТІР» за адресою м. Луцьк вул. Рівненська, 76К або на пошту kb.arhprostir@gmail.com.