Оголошення результатів конкурсу дитячих малюнків "Україна без корупції"

Дата: 19.11.2021 14:02

З метою формування негативного ставлення до корупції як суспільно негативного явища 17 листопада 2021 року проведено І етап (відбірковий) обласного конкурсу дитячого малюнка «Україна без корупції» серед учнів  закладів освіти  Тараканівської сільської ради  в трьох вікових категоріях. Малюнки були виконані у довільній графічній, живописній формах, олівцями, акварельними фарбами та гуашшю.

У конкурсі взяли участь 20 учнів із 5  закладів освіти Тараканівської громади. Зокрема, Тараканівський ліцей представлено на конкурс 13 малюнків, Плосківська гімназія імені Петра Накидалюка – 1, Дитиницька початкова школа – 2, Микитицька гімназія – 1, Староносовицька гімназія – 3.

Відповідно до рішення оргкомітету та журі І етапу конкурсу переможцем визнано  Метелюк Злату, ученицю 6 класу Тараканівського ліцею (керівник – Волянюк О.М.).