З Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Дата: 09.11.2021 09:38

Шановні працівники культури, майстри народного мистецтва,

аматори сцени Тараканівської громади!

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята!

Ваша професія – особлива, адже Ви покликані дарувати радість душі, наповнювати високими і світлими почуттями, вчити розуміти прекрасне. Ви – творчі особистості, які присвятили себе благородній справі – відтворювати, зберігати та примножувати безцінні духовні скарби нашого народу, збагачувати та прославляти культуру, зберігати традиції нашої громади. Ви - люди, які завжди працюють, коли святкують інші, тож бажаємо, щоб у Вашому житті було побільше приводів для свята! Завдячуючи Вам, ми вчимося любити рідний край, пісню і танець нашого народу, що у свою чергу сповнює нас високими патріотичними почуттями. Ваша нива завжди встелена добрими плодами, новим здобутками і високими досягненнями.

Зичимо Вам нових мистецьких перемог, успішної реалізації творчих ініціатив і нових культурних проектів. Нехай здійсняться мрії, надії, кожен день Вашого життя буде мирним, радісним і сонячним, а світло краси і творчості надихає на нові звершення!

Нехай ніколи не згасає творчий вогник у Ваших серцях!